dermokosmetyki
polecane
przez specjalistów

Maska złuszczająca na stopy S.O.S.

Maska złuszczająca na stopy S.O.S.

 

Exfoliating & Cell Recovery Foot Mask

7- Days Therapy

ULTRA DEEP PEELING SYSTEM

 

Enzymatyczne złuszczenie i odnowa

Efekt „nowej skóry” już po 7 dniach

 

ü AKTYWNY KOMPLEKS PediBio-FRUIT™

+ BEZPIECZNIE

+ BEZBOLEŚNIE

+  BEZ TARCIA

 

 

 

dermoregeneracja i odżywienie

zapobieganie pękaniu pięt

ü Makadamia

ü Masło Shea, Witamina E

ü Ekstrakt z jabłka

ü Panthenol

Maska kompres 4D na stopy

Regeneration & Nourishing Foot Mask

 

Pozbądź się szorstkiej, zniszczonej i suchej skóry z Twoich stóp dzięki rewolucyjnej 7-dniowej terapii złuszczającej. Magiczne skarpetki wypełnione płynem z aktywnym kompleksem PediBio-FRUIT™ i kwasem glikolowym to bezpieczny i prosty sposób,  aby usunąć twardą i starą skórę ze stóp. Skutecznie aktywuje proces odnowy komórkowej, regulując  cykl złuszczania naskórka przez cały okres trwania terapii. Profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. Ciesz się zadbanymi stopami przez wiele tygodni!

Problem skóry: suche, zniszczone, szorstkie  stopy, pękające pięty

Skoncentrowane działanie substancji aktywnych - precyzyjne uderzenie w problem:

Kompleks PediBio-FRUIT™ - dzięki zawartości kwasów owocowych z papai, cytryny, pomarańczy i jabłka, złuszcza martwe komórki naskórka. Działa antybakteryjnie. Bogaty w witaminy, aminokwasy, antyoksydanty stymuluje odnowę komórkową i przeciwdziała degradacji DNA.

Kwas  glikolowy - reaguje z górnymi warstwami naskórka pobudzając właściwości wiążące lipidów, które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu warstwa zrogowaciała naskórka złuszcza się, ukazując nową skórę.

Ekstrakt z aloesu – działa odżywczo na skórę. Pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry.

Mocznik (Urea) – posiada  silne działanie nawilżające , regenerujące i ochronne.

Regularne stosowanie  zapobiega powstawaniu silnych zrogowaceń!

Rezultaty:

Maska skutecznie usuwa:

• zrogowaciały i martwy naskórek • suche i obumarłe komórki • zgrubienia  od odcisków, małe nagniotki • bakterie odpowiedzialne za potliwość i nieprzyjemny zapach

Regeneruje i wygładza skórę stóp

 

Sposób użycia:

  1. Umyj i osusz stopy.
  2. Otwórz opakowanie i włóż stopę. Dla lepszego efektu i komfortu zaleca się założyć dodatkowo bawełniane skarpetki.
  3. Pozostaw na stopach od 60 do 90 min., zależnie od kondycji stóp. Usuń maskę i zmyj pozostałość płynu ciepłą wodą.
  4. Proces złuszczenia rozpocznie się po 3-5 dniach i będzie trwać ok. 7-10 dni w zależności od stopnia zniszczenia stopy.

Zakończenie procesu można przyspieszyć mocząc codziennie nogi przez 10 min. w ciepłej wodzie.

UWAGA! Proces złuszczania rozpoczyna się dopiero wtedy, kiedy „nowa skóra” jest już na to gotowa - bądź cierpliwy. Po zakończeniu terapii zaleca się stosowanie Maski Kompres S.O.S. Dermoregeneracja  i Odżywienie. Dla utrzymania efektu gładkich stóp zabieg można powtarzać nie wcześniej niż po upływie 45 dni.

Ostrzeżenie: Nie stosować u pacjentów: z niedoborem G6PG (niedokrwistość), w ciąży, zespołem Rey’a, uczulonych na salicylany, chorych na cukrzycę, grzybicę, egzemę . Unikać długotrwałego stosowania na duże powierzchnie lub na uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować na podrażnioną  skórę. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się podrażnienia, pieczenia, świądu, zaczerwienienia. W przypadku wątpliwości skonsultować się z lekarzem. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami. Chronić przed światłem i wysoką temperaturą. Chronić przed dziećmi. Użyć tuż po otwarciu. Wyrzucić po skończeniu stosowania. Produkt jest przeznaczony do jednorazowego użytku.

Art NO.: DPHFEM


 


 

 

„Moje odkrycia, a zarazem HITY, to w przemyślanej kolejności: (…) 2. Złuszczające skórę stóp jednorazowego użytku skarpety firmy Dermo Pharma (…) (kategoria produkty polskie): za skuteczność działania, bo działały bardzo efektywnie po trzech-czterech dniach, doceniam za wygodę użycia i dostępność cenową. Kosmetyki były testowane zarówno przez kobiety , jak i mężczyzn, dostawały najwyższe oceny – w tym 10 na 10 od faceta, który dodał w uzupełnieniu, że to totalny HIT.”


MAGDALENA GROSZEWSKA
KONSULTANT DS. URODY I ESTETYKI, WYDAWNICTWO BURDA MEDIA

Juror plebiscytu Kosmetyk Roku 2015, "Nagrody Magazynu Kosmetyki 2015"

 


Więcej z tej kategorii: « Maska kompres 4D na stopy
Copyright © 2011 ESTETICA. Realizacja: DANNET. Wszelkie prawa zastrzeżone.