dermokosmetyki
polecane
przez specjalistów

EKSPERT DERMO-PHARMA RADZI

Maska kompres - intensywne nawilżenie i dotlenienie

Opis działania produktu:

"Bezpośrednio po aplikacji maski wieczorem bardzo widoczne, nawilżenie skóry. Rano i przez następne dni odczuwalny przyjemny film na twarzy."

Więcej…
 
Hydrożelowe płatki przeciwzmarszczkowe

Opis działania produktu:

"Po jednorazowej aplikacji zaobserwowałam dobre nawilżenie skóry okolic oczu, niestety nic nie mogą powiedzieć na temat ich działania przeciwzmarszczkowego."

Więcej…
 
Maska kompres - aktywne oczyszczenie i redukcja trądziku

Opis działania produktu:

"Już po jednorazowej aplikacji następuje wyraźne złagodzenie zmian trądzikowych, szczególnie ropnych, wyciszenie, uspokojenie skóry. Ulega ona wyraźnemu rozjaśnieniu."

 
Ampułka serum koncentrat – lifting ujędrnienie

Opis działania produktu:

"Już jednorazowa aplikacja preparatu powoduje wyraźną poprawę napięcia i ujędrnienia skóry, które utrzymuje się przez kilka dni."

"Preparat po jednorazowej aplikacji faktycznie wyraźnie poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej napięta, wygładzona, miła w dotyku. Efekt utrzymuje się przez kilka dni."

Więcej…
 
Ampułka serum koncentrat – nawilżenie i dotlenienie

Opis działania produktu:

"Już po jednorazowej aplikacji  preparatu można zaobserwować znaczący wzrost nawilżenia skóry i utrzymujący się przez dłuższy okres czasu."

Więcej…
 
Maska kompres - aktywne ujędrnienie i odmłodzenie

Opis działania produktu:

"Już po jednorazowej aplikacji  preparatu można zaobserwować poprawę   elastyczności,  wyraźne  wygładzenie skóry. Osiągany jest efekt widocznej wizualnej  poprawy  wyglądu  skóry."

Więcej…
 


Copyright © 2011 ESTETICA. Realizacja: DANNET. Wszelkie prawa zastrzeżone.