dermokosmetyki
polecane
przez specjalistów

Polish Exclusive 2015 dla Estetica Group!

PDF Drukuj

Estetica Group została doceniona przez Kapitułę plebiscytu Polish Exclusive Roku 2015 zdobywając to zaszczytne Godło. Tytuł Polish Exclusive Roku 2015 jest przyznawany firmom spełniającym najwyższe standardy i oferującym w Polsce produkty i usługi najwyższej jakości.

 

Estetica Group nagrodzona godłem Polish Exclusive Roku 2015!

Mamy przyjemność poinformować o zdobyciu kolejnej prestiżowej nagrody:  Polish Exclusive Roku 2015.

Laureatami godła Polish Exclusive są marki selektywne o ugruntowanej pozycji, silne wizerunkowo oraz identyfikowane z komfortem i luksusem. Otrzymanie nominacji do konkursu stanowi uhonorowanie pozycji firmy, podkreślenie jej wkładu w rozwój rynku branżowego oraz autorytetu, jakim cieszy się wśród konsumentów i specjalistów. Zwycięzcy są wyłaniani przez kapitułę konkursu, w skład której wchodzą: eksperci ds. marketingu, przedstawiciele mediów, agencji reklamowych i PR, portali biznesowych oraz laureaci ubiegłorocznej edycji konkursu.

Przyznana nagroda jest  uwieńczeniem wytrwałej i metodycznej  pracy ESTETICA GROUP na rzecz rozwijania innowacyjnych marek kosmetycznych, w tym wiodącej dla grupy, marki Dermo Pharma Skin Repair Expert, Czyste Piękno, Nature de Marseille. 
Copyright © 2011 ESTETICA. Realizacja: DANNET. Wszelkie prawa zastrzeżone.