dermokosmetyki
polecane
przez specjalistów

Linia S.O.S. wyróżniona!

PDF Drukuj


czerwiec 2015

Linia dermoregeneracyjna S.O.S wyróżniona w opinii Jurorów plebiscytu Qltowy Kosmetyk 2014!

 

Kolejny raz mamy przyjemność poinformować o wyróżnieniu dermokosmetyków marki Dermo Pharma w plebiscycie Qltowy Kosmetyk 2015. W tegorocznej edycji szacowne Jury plebiscytu na łamach pisma "Nagrody Magazynu Kosmetyki 2015" wydawanego przez Media Direct wyróżniło kosmetyki z linii S.O.S. :

złuszczającą maskę na stopy, regenerująco-odżywczą maskę kompres 4D na stopy oraz krem z ekstraktem ze śluzu ślimaka na dłonie


 

 

"Pretendentów jest wielu... i to wielu dobrych

Wyłonienie kilkunastu najlepszych  produktów z 533 zgłoszeń  ( w tym rozbudowane serie niemal 400 marek) to nie lada wyzwanie."

 

LIDIA LEWANDOWSKA, REDAKTOR NACZELNA

  

ANNA HAMNY, NIELSEN POLSKA

 

„(…) Drugim produktem, który chciałabym wyróżnić, jest maska do stóp SOS Estetica Dermo Pharma w postaci skarpetek. Po zastosowaniu stopy są miękkie i wygładzone. Maska daje poczucie przyjemnego chłodu, a stopy po użyciu są odświeżone. Doskonała zwłaszcza przed nadchodzącym latem.”

 

 


 

MAGDALENA GROSZEWSKA

KONSULTANT DS. URODY  I ESTETYKI, WYDAWNICTWO BURDA MEDIA


„Moje odkrycia, a zarazem HITY, to w przemyślanej kolejności: (…) 2. Złuszczające skórę stóp jednorazowego użytku skarpety firmy Dermo Pharma (…) (kategoria produkty polskie): za skuteczność działania, bo działały bardzo efektywnie po trzech-czterech dniach,  doceniam za wygodę użycia i dostępność cenową. Kosmetyki były testowane zarówno przez kobiety , jak i mężczyzn, dostawały najwyższe oceny – w tym 10 na 10 od faceta, który dodał w uzupełnieniu, że to totalny HIT.”

„(...) Ogromne uznanie zdobył krem ze śluzem ślimaka Dermo Pharma. Jako Jedyny uratował spierzchnięte, szorstkie i pękające dłonie nastolatki. Żaden produkt nigdy nie dał rady…”

 


 

KAROLINA MALINOWSKA

DZIENNIKARKA, MODELKA, MAMA

 

„(…) Super też okazały się kosmetyki Dermo Pharma (rekomenduję tutaj krem do dłoni ze śluzem ślimaka)

 

 


 

Bardzo dziękujemy za słowa uznania szacownemu Jury konkursu!

 
Copyright © 2011 ESTETICA. Realizacja: DANNET. Wszelkie prawa zastrzeżone.