dermokosmetyki
polecane
przez specjalistów

Złuszczająca maska na pięty S.O.S

Złuszczająca maska na pięty S.O.S

Enzymatyczne złuszczenie i odnowa
Efekt „nowej skóry” już po 7 dniach

AKTYWNY KOMPLEKS PediBio-FRUIT™
+ BEZPIECZNIE
+ BEZBOLEŚNIE
+ BEZ TARCIA

 

dermoregeneracja i odżywienie

zapobieganie pękaniu pięt

ü Makadamia

ü Masło Shea, Witamina E

ü Ekstrakt z jabłka

ü Panthenol

Maska kompres 4D na stopy

Regeneration & Nourishing Foot Mask

 

Exfoliating & Recovery Heel Mask 7- Days Therapy

ULTRA DEEP PEELING SYSTEM

Efekt nowej skóry

Regularne stosowanie  zapobiega powstawaniu silnych zrogowaceń!

Pozbądź się szorstkiej, zniszczonej i suchej skóry z Twoich pięt dzięki rewolucyjnej 7-dniowej terapii złuszczającej. Magiczne maski wypełnione płynem z aktywnym kompleksem PediBio-FRUIT™ i kwasem glikolowym to bezpieczny i prosty sposób, aby usunąć twardą i starą skórę z pięt. Skutecznie aktywuje proces odnowy komórkowej, regulując cykl złuszczania naskórka przez cały okres trwania terapii. Profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. Ciesz się zadbanymi stopami przez wiele tygodni!

Problem skóry: suche, zniszczone, szorstkie  i pękające pięty

Skoncentrowane działanie substancji aktywnych - precyzyjne uderzenie w problem:

Kompleks PediBio-FRUIT™ - dzięki zawartości kwasów owocowych z papai, cytryny, pomarańczy i jabłka, złuszcza martwe komórki naskórka. Działa antybakteryjnie. Bogaty w witaminy, aminokwasy, antyoksydanty stymuluje odnowę komórkową i przeciwdziała degradacji DNA.

  • eliminacja twardej i spękanej skóry
  • regeneracja i nawilżenie naskórka
  • super efekt już w 7 dni
  • gładkie i zdrowe pięty przez 5 tygodni

Sposób użycia:

1. Umyj i osusz stopy. Wyjmij płatki i nałóż na pięty zabezpieczając zapiętkami ochronnymi zgodnie z instrukcją.

2. Umocuj zapiętki spinając je naklejką.

3. Pozostaw na stopach od 60 do 90 min., zależnie od kondycji stóp.

4. Po zdjęciu płatków opłucz stopy letnią wodą oraz osusz ręcznikiem.

Przed zabiegiem w żadnym wypadku nie mocz stóp w gorącej wodzie. Naskórek zacznie się łuszczyć po 3-5 dniach od wykonania zabiegu. W tym czasie nie należy odrywać skóry ani używać pumeksu lub tarki. Długość procesu złuszczania zależy od grubości zrogowaceń przed  aplikacją. Aby podtrzymać uzyskany efekt, zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc. Produkt przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

2 szt. rozmiar uniwersalny

UWAGA! Proces złuszczania rozpoczyna się dopiero wtedy, kiedy „nowa skóra” jest już na to gotowa - bądź cierpliwy. Po zakończeniu terapii zaleca się stosowanie Maski Kompres  S.O.S. Dermoregeneracja i Odżywienie.

Ostrzeżenie: Produkt jednorazowy, przeznaczony do użytku zewnętrznego. Użyć natychmiast po otwarciu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu natychmiast przemyć letnią wodą. Nie stosować produktu na podrażnioną lub uszkodzoną skórę, po oparzeniach słonecznych a także w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Przerwać stosowanie w przypadku: pojawienia się podrażnienia, świądu, zaczerwienienia.  W przypadku wątpliwości skonsultować się z lekarzem. Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby chore na cukrzycę, grzybicę, egzemę, z niedokrwistością (G6PG), zespołem Rey’a.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać bezpośredniej ekspozycji produktu na promienie słoneczne. Nie opalać stóp po aplikacji produktu w celu uniknięcia podrażnień, aż do czasu pełnej regeneracji naskórka. Czas aplikacji zależy od grubości skóry na piętach oraz kondycji naskórka.

Copyright © 2011 ESTETICA. Realizacja: DANNET. Wszelkie prawa zastrzeżone.